Skip to main content

İnovasyon

Günümüzde şirketler hangi sektörde olursa olsun, inovasyon temeline dayalı çalışmalara ağırlık vermeli ve bu çabaları gerek ürün portföylerine gerekse uygulama modellerine yansıtmalıdır.

Yoğun rekabet ortamının yaşandığı günümüzde, teknolojik gelişmeler ve bu gelişmelere kolay erişim ihtiyacı, Dünya Haberleşme gibi sistem entegrasyonu alanında çalışan firmaların da kendi çözümlerini ve teknolojilerini müşterilerine bu doğrultuda geliştirme ve sunma ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. İnovasyon çalışmaları aynı zamanda, sadece ülkemizde değil, bölgemizde de önemli bir oyuncu

olma hedefimize ulaşmanın önemli bir gerekliliğidir. Bu nedenlere dayanarak Dünya Haberleşme, inovasyon temeline dayalı çözüm ve teknoloji geliştirme hedefini ''Öncelikli Stratejik Adım'' olarak benimsemiştir.

Bu amaç doğrultusunda Şirketimiz bünyesinde ''Stratejimiz'' doğrultusunda inovasyon çalışmalarına hız verilmiştir.

Nüfus

84,34 Milyon (2020)

İşgücüne Katılım

32,716 Milyon yedi yüz on altı bin (2020)

İhracatHacmi

USD 225 Milyar (2022)

İthalat Hacmi

USD 271 Milyar (2022)

Yabancı Sermaye Şirket Sayısı

73.679 (2020)

Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

1. Genel Haklar ve Sorumluluklar:
www.dunyahaberlesme.com.tr web sitesi ve bu sitede bulunan tüm içerikler (kodlar, görseller, yazılar, videolar, tasarım ve düzenlemeler dahil) sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu site ve içeriği, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmaktadır. Tüm hakları www.dunyahaberlesme.com.tr'ye aittir.

2. Telif Hakları ve Kullanımı:
Sitemizde yer alan içeriklerin telif hakları saklıdır. Bu içerikler yazılı izin alınmadan ticari amaçlar dahil, herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya başka bir yerde yayınlanamaz. İzinsiz kullanım durumunda yasal takip ve gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır.

3. Sorumluluk Reddi:
www.dunyahaberlesme.com.tr, içeriklerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Kullanıcılar, bu sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmeden önce gerekli doğrulamayı yapmalıdır. Site içeriğinde meydana gelebilecek hatalardan dolayı www.dunyahaberlesme.com.tr sorumlu tutulamaz.

4. Değişiklikler:
www.dunyahaberlesme.com.tr, önceden bildirim yapmaksızın site içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu koşulların kabulü, web sitemizi kullanımınız sırasında geçerlidir. Lütfen bu koşulları düzenli olarak gözden geçirin.

Dünya Haberleşme Entegre Bina Kontrol Sistemleri
® Marka ve Slogan tescillidir.